گوشت تخفیف دار برای هیات های مذهبی تامین است

گوشت تخفیف دار برای هیات های مذهبی تامین است

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: در آستانه فرارسیدن ماه محرم مرغ و گوشت قرمز مورد نیاز هیات های مذهبی با نرخی کمتر از عرضه مستقیم تامین شده است و در این زمینه هیچ کمبودی نداریم.

حمید ورناصری افزود: بر اساس مصوبه دولت، قیمت تحویل هر کیلوگرم گوشت گوساله یخ زده به هیات‌های مذهبی ۲۷ هزار تومان و برای مصرف کننده مستقیم ۲۹ هزار تومان است.

ورناصری ادامه داد: نرخ هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد برای هیات های مذهبی ۶ هزار و ۳۲۰ تومان و برای مصرف کنندگان مستقیم ۶ هزار و ۷۵۰ تومان تعیین شده است.

وی گفت: هیات های مذهبی برای دریافت گوشت مرغ و گوشت قرمز مورد نیاز خود باید پس از دریافت معرفی نامه و تاییدیه ستاد تنظیم بازار استان خود به اداره های کل شرکت پشتیبانی امور دام کشور مراجعه کنند.

این مسوول تاکید کرد برای ایام محرم هیچ کمبود و محدودیتی وجود ندارد و مردم در این زمینه نگرانی نداشته باشند.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در حالی از تمهیدهای اندیشیده شده برای تامین مایحتاج هیات های مذهبی سخن گفت که مدیرکل تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی امروز به ایسنا اعلام کرد: باتوجه به تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات کالاهای اساسی کل کشور، ستاد تنظیم بازار امسال به اجماع نرسیده است که در ایام محرم طرح ویژه ای برای هیات‌های مذهبی و تکایا داشته باشد.

برچسب ها: گوشت